1. jún 2019

Fungovanie nášho OZ Amazonky a svoje onkologické príbehy predstavili Eva Bacigalová a Dana Kičinová na workshope spoločnosti Roche Slovakia.  Bolo aj veselo, pretože ich dievčatá pozabávali naším čiernym onkologickým humorom.

  1. jún 2019

Avon pochod v Bratislave, ružový deň plný spolupatričnosti, pokory a vďaky. Aj takto sme si ho užívali.

  1. jún 2019

Primaciálne námestie v Bratislave. Napriek horúcemu počasiu sme na ňom strávili niekoľko hodín, nakrúcali sme nové video pre naše pacientske združenie na podporu žien s pokročilou rakovinou prsníka. Jeho hlavnou hrdinkou je Daduška Kičinová, no v klipe si „zahrali“ aj mnohé ďalšie Amazonky.

  1. jún 2019

Amazonky z východu aj západu Slovenska vycestovali do Prahy, aby si užili AVON pochod aj v hlavnom meste Českej republiky.

21.jún 2019

Na stretnutí Amazoniek v Trenčíne bol hosťom fyzioterapeut Mgr. Miroslav Černický, PhD. z katedry fyzioterapie Trenčianskej univerzity.

  1. jún 2019

Spolu so spriatelenou pacientskou organizáciou Ružová stužka, n.f. sme zorganizovali druhý ročník Behu pre zdravé prsia na bratislavskej Železnej studničke. Aj tu šarmantné Amazonky informovali nielen bežcov, ale i ostatných hostí o dôležitosti včasnej prevencie, predovšetkým mamografického vyšetrenia. Výťažok z dobrovoľného štartovného si rozdelili rovným dielom Amazonky a Ružová stužka. Môžeme aj naďalej organizovať voľnočasové aktivity pre naše členky a pomáhať zlepšovať ich fyzickú aj psychickú kondíciu.

Zozbierala a napísala: Jana Miťková