Vyskúšajte terapiu metódou Cesta

Akreditovaná terapeutka Martina Bešková predstaví na najbližšom stretnutí s Amazonkami metódu Cesta (podľa Brandon Bays) predovšetkým „čerstvým“ pacientkam. Príďte v pondelok 25. apríla 2016 o 17. hodine do našich priestorov na Námestí SNP č. 13 v Bratislave na stretnutie s ňou. Pre všetky Amazonky je terapia bezplatná.

Čaká vás krátka prednáška o liečení bunkovej pamäti, o tom, ako naše podvedomie vplýva na vedomé prežívanie a aký to má dopad na našu imunitu. Spoločne s Martinou si vyskúšate prechod jednotlivými vrstvami, aby ste videli, čo sa v nich v skutočnosti deje.

Zadefinujete si stres list – zoznam najväčších stresorov v našich životoch a základné kroky k ich odstráneniu. Martina vám porozpráva o tom, čo už s inými Amazonkami dosiahla a je pripravená vytvoriť celkom novú skupinu „začiatočníkov“.

Tu sú základné témy úvodného stretnutia:

Bunková pamäť. Model vnímania a ako funguje naša myseľ. Ako nás ovplyvňujú staré presvedčenia, nálepky a sľuby

Strachy. Aké strachy poznáme a ako vplývajú na náš život. Ako sa so strachom kamarátiť a slobodne sa v živote rozhodovať

Vzťahy. Vzťah samej k sebe. Vzťahy k partnerovi, deťom a rodičom. Ako vložiť do vzťahov autenticitu a blízkosť. Ako sa uvoľniť do vzťahov.

Sekundárne zisky ochorení. Čo mi moja choroba dáva a prečo mi prišla do
života. Čo sa vďaka nej učím. A naopak –  keby tu nebola, čo by som najviac  chcela zažívať.

Tešíme sa na stretnutie s vami v pondelok 25. apríla 2016 o 17.00. Potvrďte svoju účasť na rok.amazonky@gmail.com alebo pokojne príďte aj bez ohlásenia. 🙂

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.