Kamkoľvek vyrazíme, kdekoľvek Amazonky dostanú pozvanie, aby prezentovali svoje aktivity, tam nás objavíte aj vďaka daru – promo stanu od spoločnosti Expodom.

Dobrí ľudia robia dobré veci. A nepotrebujú okolo toho robiť veľký rozruch. Zisťujeme to už od začiatku fungovania Občianskeho združenia Amazonky, veď nás odporujú jednotlivci, komunity a aj mnohé firmy. Niekto nám prispeje dvoma percentami z daní, iný finančným grantom, niekto ďalší je ochotný podieľať sa na našich podujatiach ako dobrovoľník alebo nám pomôcť vecným darom. Za všetko sme ako bývalé či súčasné onkologické pacientky veľmi vďačné. Uľahčuje nám to možnosť stretávať sa, poskytovať služby a informovať verejnosť o dôležitosti prevencie, o spôsobe liečby, o prístupe k inovatívnym liekom a kvalite života onkologického pacienta.

Vďaka e-shopu Expodom.sk, ktorý sa špecializuje na predaj nožnicových stanov, a jeho daru v podobe záhradného stanu vo farbe nášho loga ( 😊) náš už v roku 2019 ľahko objavíte na všetkých našich outdoorových akciách. Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie napríklad aj  na Behu pre zdravé prsia 22. júna 2019 na Železnej studničke v Bratislave.