Srdečne vás pozývame na večer s terapiou Cesta. Otvárame už štvrtý cyklus „AHA – večerov“ pre tie z vás, ktoré sa chcete naučiť narábať so svojimi pocitmi, efektívne používať myseľ a predovšetkým rozumieť sama sebe.

Čaká nás cyklus stretnutí a pokiaľ budete chcieť, môžete sa neskôr pridať do veľkej skupiny. V nej sa pokročilé Amazonky navzájom inšpirujú a podporujú v bežných každodenných témach.

Hovoríte si: Načo by som chodila, keď už mám aj tak dosť iných starostí? Oboznámime sa aj s tým, prečo tie „starosti“ máme a ako môžeme výrazne ovplyvniť, aby vznikali čo najmenej. A tiež čo robiť, keď už vzniknú. Ako s nimi účinnejšie narábať.

Príďte v stredu 13. septembra o 17:00 do sídla Amazoniek na Námestí SNP 13 v Bratislave.

Terapeutka Martina Strnadová Bešková zostaví spolu s vami takzvaný stres list (zoznam vecí, ktoré nás najviac stresujú) a krôčik po krôčiku bude s vami postupovať ďalej. Nemusíte mať obavy z tohto stretnutia, ani ak sa považujete za tiché a introvertné, v tejto skupine má miesto každý a každý prináša svoju jedinečnú hodnotu. Budete robiť a zdieľať len to, čo samy chcete. Napokon, počúvať ostatné je oveľa viac ako sa vôbec nezúčastniť. 🙂

Základné témy na prvé stretnutie:

  • Bunková pamäť. Model vnímania a ako funguje naša myseľ. Ako nás ovplyvňujú staré presvedčenia, nálepky a sľuby.
  • Strachy. Aké strachy poznáme a ako vplývajú na náš život. Ako sa so strachom skamarátiť a slobodne sa v živote rozhodovať.
  • Vzťahy. Vzťah sama k sebe. Vzťahy k partnerovi, deťom a rodičom. Ako vložiť do vzťahov autenticitu a blízkosť. Ako sa uvoľniť do vzťahov.
  • Sekundárne zisky ochorení. Čo mi moja choroba dáva a prečo mi prišla do života. Čo sa vďaka nej učím. A naopak – ak by tu nebola, čo by som najviac chcela zažívať.

Svoju záväznú účasť na podujatí potvrďte tu cez Udalosť.