S akreditovanou terapeutkou Martinou Beškovou, ktorá už viac ako rok spolupracuje s naším občianskym združením, pripravujeme prvé online stretnutie. Ak ste členkami OZ Amazonky, chcete to vyskúšať, ale žijete mimo Bratislavy, prečítajte si pozorne nasledujúce informácie.

Milé Amazonky, srdečne vás pozývam na úvodné stretnutie online transformačného programu – Nájdi svoju Cestu. Uskutoční sa vo štvrtok 23. februára so začiatkom o 16:30 hod.

Pripravili sme si pre vás rad interaktívnych prednášok, workshopov a osobných konzultácií. V Bratislave už úspešne beží tretí cyklus a dievčatá si veľmi pochvaľujú vplyv osobnej práce na ich životy

Témy jednotlivých online stretnutí na seba nadväzujú a je veľmi prospešné ich absolvovať v poradí :

Úvodná prednáška -bunková pamäť, skryté signály nášho tela, úvodné zoznámenie, čo ma najviac stresuje, aké sú moje najväčšie želania, nácvik zdravého prijímania vlastných emócií. Nenásilné formovanie vlastnej prirodzenej Cesty

  1. Ako pracuje ľudská myseľ a podvedomé programy. Svet presvedčení, programov, sľubov a nálepiek.
  2.  Nebojme sa strachu. Čo sú to strachy, načo slúžia, ktoré z nich sú deštruktívne a ako zdravo so strachom pracovať
  3.  Vzťah k sebe. Kto som, ako sa ku sebe správam a čo naozaj potrebujem. Otočíme pohľad k hlavnej postave nášho života a konečne ju začneme naozaj vnímať.
  4. Vzťah k sebe. Kto som, ako sa ku sebe správam a čo naozaj potrebujem. Otočíme pohľad k hlavnej postave nášho života a konečne ju začneme naozaj vnímať.
  5. Vzťah k partnerovi. Jemnosť, blízkosť, otvorenie a intimita. Ako sa nabíjať vo vzťahu, ako sa otvoriť do vzťahu. Partner ako vzácne zrkadlo mojich programov. Ako si nebrať partnerove nepríjemné, neprimerané správanie osobne. Ako zvládnuť negatívne účinky liečby na túto oblasť – podľa individuálnych potrieb a prejavov.
  6. Vzťah k  deťom. Inšpirované Aha rodičovstvom a mojimi dlhoročnými skúsenosťami ako matky troch detí a terapeutky som si pre vás pripravila základné zásady zdravého a láskyplného rodičovstva. Uvedomíme si, s čím sami vstupujeme do vzťahov. Ujasníme si vlastné hodnoty a priority. Budeme trénovať ovládanie svojich emócií v napätých situáciách.
  7. Sekundárne zisky ochorení. Paradoxné výhody, ktoré choroba prináša, a ako ich získať a ostať zdravý. Tvrdosť k sebe. Kde všade v živote sa sama k sebe chovám tvrdo. Ako sa tvrdosť odzrkadľuje na mojom zdraví v mojej práci či vzťahoch a ako to zmeniť.
  8. Kontrola alebo dôvera.Uvoľníme stres z nadmernej kontroly a necháme okolie, aby prevzalo zodpovednosť za svoje záležitosti

Ako sa budeme stretávať

Raz do mesiaca prebehne interaktívna prednáška a raz do mesiaca sa stretneme na individuálnu konzultáciu podľa vášho záujmu. Tam sa uistím, že ste pochopili, čo zaznelo na prednáške a z vašich prirodzených zdrojov si určíte užitočné kroky k uvoľneniu.

Vytvoríme si skupinu, v ktorej sa môžete navzájom podporovať a zdieľať užitočné rady. Čas našich prednášok si určíme podľa toho, ako môžete.

Individuálne online konzultácie

Program sa pripravuje podľa vašich potrieb, a preto bude  po každej interaktívnej prednáške v prípade potreby doplnený o individuálne online konzultácie. Na nich preskúmame koreňové témy, ktoré vás držia vo formách správania, a reakcie, ktoré vám spôsobujú emocionálne alebo fyzické problémy. Vytvoríme stratégiu krokov pre posun a prepracujeme podvedomé nastavenia a programy, ktoré by vám v realizácii zmien mohli brániť. V prípade potreby tému prepracujeme hĺbkovo cez terapiu Cesta a podporíme liečenie a napredovanie intuitívnym, transformačným, osobným alebo profesijným koučingom.

Naučíte sa niečo o fungovaní tela a bunkovej pamäti. Spoločne budeme krotiť myseľ, aby pracovala predovšetkým pre vás. Prehodnotíme a prepracujeme podvedomé nastavenia, ktoré ovládajú váš život a spriatelíme sa s hnevom, strachom či inými emóciami, aby už neboli strašiakmi vo vašich životoch. Vrátime si blízkosť, nehu a otvorenosť do vzťahov. Ku všetkému budeme využívať najmodernejšie nástroje, rešpektujúce predovšetkým vaše prirodzené liečivé mechanizmy a prirodzené tempo. Mnohé nástroje a „zlepšováky“ si natrénujeme na každodenné použitie.

Ak sa chcete prihlásiť do prvého online stretnutia, do 20. februára 2017 potvrďte svoj záujem na rok.amazonky@gmail.com a pridajte mail, na ktorom počas stretnutia budete.